Automatinė žmonių skaičiavimo sistema Pass IQ

Pass IQ 3G yra rinkoje pirmaujanti sistema, skirta automatiniam žmonių skaičiavimui. Sistema naudojama klientų/lankytojų kiekiui fiksuoti. Naudojant standartinę pramoninę techninę įrangą ir tam skirtą programinę įrangą, buvo sukurtas Pass IQ. Ši sistema turi aukštą tikslumo ir suderinamumo lygį. Pass IQ išskirtinio daviklio ir duomenų apdorojimo komponento kombinacija garantuoja klientams paprastą perėjimą į aukštą pramoninį žmonių skaičiavimo tikslumą ir patikimumą.

Pass IQ platforma palaiko web pagrindu sugeneruotas ataskaitas, tokias kaip automatinis elektroninių laiškų siuntimas apie apie lankytojų srautus, vizualizacija ir grafinė srautų analizė realiame laike. Vartotojai gali peržiūrėti šiuos duomenis bet kur ir bet kada per internetą.

Pagrininės funkcijos:

Palaiko keletą jutiklių technologijų

Vietinis duomenų kaupimas / duomenys saugojami

Duomenys suspaudžiami ir šifruojami

Automatinės ataskaitos el.paštu

Avariniai pranešimai SMS / el.paštu

Nuotolinis prisijungimas prie duomenų

Standartinis prisijungimas per web serverį

Grafinis visų įėjimų ir zonų atvaizdavimas

Vizualizacija realiu laiku

Savidiagnostika

Pass IQ sistemos pagrindinė programinė įranga skaito duomenis iš žmonių skaičiavimo daviklių ir rašo tuos duomenis į SQL duomenų bazę. Iš šios duomenų bazės gali būti generuojamos įvairios ataskaitos ir vizualizacijos, parodytos žemiau.

Pass IQ naudoja sumanius save apmokančius algoritmus, kurie daro korekcijas ir kompensuoja sistemos paklaidas. Algoritmai yra paleidžiami kiekvienos dienos gale patikrinti ir patvirtinti faktinius dienos skaičiavimų duomenis. Tikslumas ir patikimumas yra kertiniai šios sistemos dalykai, todėl Pass IQ yra šios srities pramonės lyderė.