Dirvožemio temperatūros ir drėgmės monitoringas

Sekant ir kontroliuojant aplinkos temperatūrą, drėgmę, pH, šviesos intensyvumą, dirvožemio maistines medžiagas, CO2 koncentraciją ir kitus fizikinius parametrus, internetas žemės ūkyje sudaro geriausias salygas pasėlių augimui, derliaus padidinimui, kokybės pagerinimui, augimo ciklo reguliavimui ir ekonominio efektyvumo pagerinimui.

Mažai elektros energijos naudojantis kontroleris yra atsakingas už dirvožemio drėgmės ir temperatūros pH dydžio, apšvietimo, CO2 koncentracijos duomenų surinkimą. Po šių duomenų surinkimo iš miego režimo yra pažadinamas Four-Faith LoRa modulis ir aplinkos duomenys yra siunčiami į LoRa tinklo sąsają. LoRa tinklo sąsaja siunčia duomenis į vietinį ar nutolusį serverį ūkio žemės aplinkos duomenų tvarkymui.

Kaip visi žinome, lauke taikomuose sprendimuose paprastai yra naudojamos baterijos (jeigu gali, naudotojas taip pat naudoja saulės baterijas akumuliatorių krovimui). Four-Faith ypač mažo energijos naudojimo LoRa modulis derina daugiapakopius reguliuojamos perdavimo galios, daugiapakopius miego režimo, eteriu pažadinamus ir kitas naudojamos energijos optimizavimo technologijas. Šios savybės leidžia jam dirbti ypač mažo energijos suvartojimo būsenoje, kol duomenys yra perduodami dideliais atstumais. Tai yra akivaizdus pranašumas prieš baterijų alternatyvas.

Šiai sistemai Four-Faith yra pagaminusi šiuos įrenginius:

F8L10D-N LoRa modulis

F8114 ZigBee GPRS IP modemas

F2114 3G Intelligent Serial modemas

F3836 FDD-LTE pramoninis 4G maršrutizatorius