Automation of old concrete plants

Betono gamybos pramonė

Betono gamybai yra naudojamas vanduo, cementas, užpildai ir cheminiai priedai. Kad pagaminti aukštos kokybės bei reikiamo slankumo ir markės betoną, turime tiksliai parinkti visų šių žaliavų proporcijas. Betono gamybos proceso automatizavimą apima automatinis visų žaliavų transportavimas,svėrimas,dozavimas, maišymas ir paruošto betono transportavimas į betono gaminių gamybos patalpas arba autotransportą.
Viena iš pagrindinių betono maišymo nenuoseklumo priežasčių yra skirtingos drėgmės kiekis smėlyje ir užpilduose vienoje maišymo partijoje po kitos. Problemą galima spresti naudojant geras smėlio ir užpildų saugyklas. Bet net medžiagų, laikomų uždaruose silosuose drėgnumas pastoviai keičiasi dėl neišvengiamo aplinkos poveikio. Drėgmės kiekis laikomame smėlyje ir užpilduose gali turėti dramatiškus padarinius vandens/cemento santykiui, užpildų/cemento santykiui, mišinio išeigai ir spalvai.
Matuojant žaliavų drėgmę, betono mazgo kontroleris gali papildyti betono maišyklę trūkstamu vandens kiekiu realiu laiku minimizuojant neigiamus padarinius. Tai leidžia turėti tą pačią, nuoseklią kokybę kiekvienam vienas po kito betono maišyme. Drėgmės daviklių sumontavimas į gamybos procesą leidžia gamintojui realiu laiku tiksliai kontroliuoti vandens/cemento ir užpildų cemento santykius. Žinant žaliavų drėgnumo lygį, gamintojas gali tiksliai suskaičiuoti ne tik į maišyklę pilamo vandens kiekį bet ir tikslų cemento ir užpildų kiekį. Tai sumažina išlaidas ir nekokybiškų maišymų kiekį.
Hydronix mikrobanginiai drėgmės matavimo davikliai gali būti sumontuoti daugelyje vietų priklausomai nuo betono mazgo struktūros.
Hydro-Probe gali būti sumontuotas užpildų bunkerio išleidimo angoje ir matuoti krentančių ant daviklio žaliavų drėgmę. Taip pat jis gali būti sumontuotas virš konvejerio juostos ir matuoti žaliavų, praeinančių pro daviklio matavimo plokštelę, drėgnumą.
Hydro-Mix drėgmės daviklis turi būti sumontuotas betono maišyklės dugne ir būti tame pačiame lygyje. Šiuo atveju yra matuojamas gaminamo betono drėgnumas ant betono maišyklės dugno.
Kaip alternatyva Hydro-Probe Orbiter daviklis gali būti montuojamas ant išnešamos tvirtinimo alkūnės ir matuoja betono drėgmę pačioje maišyklėje.
Visi davikliai jungiasi tiesiogiai į betono maišyklės kontrolerį naudojant analoginį ar skaitmeninį išėjimą. Optimaliam tikslumui betono maišyklės davikliai gali taip pat jungtis į Hydronix vandens kontrolės sistemą Hydro-Control VI, kuri atlieka precizinę vandens papildymo į maišyklę funkciją. Tai gali būti sujungta į sistemą arba dirbti atskirai.

aaaa

 

Contact form

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.