Video surveillance and analytics

Vaizdo stebėjimas
 
Naudojant vaizdo kameras, galime atlikti vaizdo stebėjimą. Vaizdo įrašus galime peržiūrėti prieš tai juos įrašant į įrašymo įrenginį. Priklausomai nuo stebimo objekto dydžio ir sudėtingumo, galima naudoti įvairaus tipo kameras. Priklausomai nuo vaizdo kamerų skaičiaus yra parenkamas vaizdo įrašymo įrenginys. Vaizdas iš stebėjimo vietos gali būti perduotas vietiniu arba bevieliu ryšiu.
 

 

Veidų atpažinimas
 
Iš vaizdo srauto automatiškai išskiriamas optimalus žmogaus veido atvaizdas. Tokie veido atvaizdai yra išsaugomi duomenų bazėje vėlesniam jų identifikavimui. Didelis atpažinimo tikslumas yra gaunamas naudojant inovacinę veido biometrinių parametrų indeksavimo technologiją.
 

 

Veidų susekimas

Iš vaizdo srauto automatiškai išskiriami žmonių veidai. Galima išrinkti sistemos vaizdo kameras ir laiko intervalą, per kurį reikia peržiūrėti visus veidus, patekusius į kameros stebėjimo lauką. Tokiu atveju yra gaunama veidų duomenų bazė. Iš šios duomenų bazės išrinkus dominantį veidą, galima peržiūrėti visas archyvo ištraukas, kur šis veidas buvo pasirodęs.

 

Trekingas

Aptinka judančius objektus vaizdo kameros stebėjimo zonoje. Galima užsiduoti vertikalią liniją arba sritį, kurią kirtus arba ilgiau užsibuvus bus generuojamas avarinis pranešimas. Sistema turi puikų paieškos įrankį, kurio pagalba archyve galima rasti avarinius pranešimus ir vaizdo fragmentus kada buvo kertama kontrolinė linija arba buvo patekta į zoną.

 

Žmonių skaičiavimas minioje

Perspėja apie pavojingus momentus, masinę betvarkę gatvėse, aikštėse, parkuose, stotyse, prekybos kompleksuose ir kituose viešose vietose. Sistema automatiškai informuoja operatorių, jeigu žmonių skaičius stebimoje zonoje viršija užduotas ribas. Yra galimybė užduoti dvi ribas, kurias pasiekus bus formuojamas avarinis pranešimas „Dėmesio“ arba „Pavojus“.

 

Žmonių skaičiavimas eilėje

Perspėja operatorių apie viršytą žmonių kiekio ribą eilėje. Ši riba yra nustatoma iš anksto. Sistema informuoja apie parduotuvės kasų užimtumą, išskirianti iki šešių stebėjimo ir detekcijos zonų vienai kamerai. Pagal sistemos sukauptus duomenis galima peržiūrėti ataskaitas už dominantį laikotarpį tiek vienos, tiek visų zonų iš karto.

 

Automobilio numerių atpažinimas

Automatiškai atpažysta ir fiksuoja automobilių valstybinius numerius, kurie papuola į IP vaizdo kameros stebėjimo lauką. Galima sudaryti asmeninę numerių duomenų bazę, baltus ir juodus sarašus, kiekvienam numeriui priskirti savininko vardą, automobilio markę ir kitus duomenis, valdyti kelio barjero atidarymą, ieškoti duomenų bazėje pravažiavusių automobilių.

 

Paliktų daiktų detektorius

Yra skirtas paliktų daiktų aptikimui, kas padeda užkirsti kelią pavojingoms situacijoms žmonių masinėse susibūrimo vietose. Galima užduoti maksimalų palikto daikto kadre laiką, kuriam praėjus bus generuojamas avarinis pranešimas.

 

Lankytojų skaičiavimas

Nustato įeinančių ir išeinančių lankytojų kiekį vaizdo stebėjimo kamerų pagalba. Sistema leidžia gauti statistiką apie per vieną ar per kelis įėjimus įeinančių, išeinančių ir esančių pastato viduje lankytojų skaičių.

 

Didelio gaisro detektorius

Išveda į ekraną konkretaus kanalo garso lygį realiam laike. Galima nustatyti norimo kanalo garso ribas ir reakciją į šios ribos viršijimą (pvz. pradėti įrašinėti vaizdą į archyvą, formuoti avarinį pranešimą operatoriaus ekrane, išsiųsti sms arba el.laišką).

 

Personalo aktyvumo kontrolė

Vykdo personalo aktyvumo monitoringą nurodytose zonose realiu laiku, formuoja aktyvumo ataskaitas už pasirinktą laikotarpį. Sistema leidžia nustatyti iki šešių personalo aktyvumo detekcijos zonų kiekvienai vaizdo kamerai.

 

Interaktyvi paieška ir panašių objektų „perėmimas“

Ženkliai pagreitina ir supaprastina objekto paiešką archyve. Į sistemą galima įkelti ieškomo objekto foto (žmogaus, automobilio, bet kokio judančio objekto) ir nurodyti jo spalvą, dydį, vietą kadre. Sistema parodys visus panašius objektus, kurie yra visų vaizdo kamerų archyvuose. Režime „perėmimas“ sistema informuos, kai tiktai panašus objektas atsiras vienos iš vaizdo kamerų stebėjimo lauke.

 

Judėjimo intensyvumo šiluminis žemėlapis

Ši funkcija ypač aktuali mažmeninės prekybos sferoje, transporto infrastuktūros objektams. Leidžia įvertinti judėjimo aktyvumą, išaiškinti kur būna pagrindiniai žmonių judėjimo srautai. Sistemos pagalba tos zonos, kuriose vyksta didžiausias žmonių judėjimas, ekrane yra paryškinamos raudonai.

 

Kasininkų klaidų ir sukčiavimo atvejų kontrolė

Kasos operacijų vaizdo kontrolės sistemą sudaro IP vaizdo kameros ir kasos terminalai. Kontrolė yra vykdoma registruojant kasos veiksmus ir perduodant tekstinę informaciją iš kasos terminalo į vaizdo stebėjmo sistemą, kur galima analizuoti gautus duomenis. Personalo darbo klaidas arba pažeidimus galima analizuoti archyve, kai viename ekrane galima matyti tekstinę informaciją iš kasos aparato ir vaizdą iš vaizdo kameros. Keletas pažeidimų, kuriuos gali nustatyti sistema: klaidingas dvigubas prekės skenavimas, praleidžiama nenuskenuota prekė, sveriamų prekių pardavimas su neteisingu svoriu, kasos perkrovimas be administratoriaus, čekio neišdavimas pirkėjui, kasos perskaičiavimas su tikslu paimti neapskaitytus pinigus, alkoholio pardavimas nakties metu, prekės dėžutėje pardavimas nepatikrinant jos turinio.

 

Contact form

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.