Betono mazgai

Mobilūs ir pusiau mobilūs betono mazgai

Mobilūs ir pusiau mobilūs betono mazgai yra skirti betono gamybai tose vietose, kur pagamintą betoną atvežti užtrunka daug laiko ar yra prastas privažiavimas. Su tokiu betono mazgu galima pasigaminti reikalingos markės ir norimą kiekį betono bet kuriuo metu. Betono mazgas paprastai transportuojamas ir paruošiamas darbui.


Mini VIKING transportavimas ant automobilio priekabos


C1200 transportavimas ant konteinerio platformos


M2200 transportavimas su vilktim

Nuvežus į statybvietę, prie jo yra prijungiami elektros ir vandens įvadai, cemento bunkeris su šneku, užkraunami inertinių medžiagų bunkeriai. Tą padarius betono mazgas yra paruoštas darbui.


B1200 paruoštas darbui

Betono mazgas turi maišyklę, inertinių medžiagų bunkerius su atskirais transporteriais į maišyklę, vandens talpą, cheminių priedų siurblius, svorio daviklius, dozavimo įrangą, valdymo sistemą su įvedamais gaminamo betono receptais. Į bunkerius inertinės medžiagos yra užkraunamos krautuvu.


B1800 inertinių medžiagų užkrovimas į bunkerius

Betono mazgas gaminiams iš betono


Inertinių medžiagų užkrovimas į Mini VIKING


Mini VIKING sujungtas su cemento bunkeriu Big Bag

Mobilus betono mazgas

Mobilus betono mazgas naudojamas tada, kai betoną reikia gaminti skirtingose statybvietėse dažniau jas keičiant. Mobilus betono mazgas yra traukiamas kaip priekaba arba transportuojamas ant sunkvežimio platformos. Nuvežus į naują statybvietę, betono mazgas yra pakeliamas ant atramų.


B1200


M2200

 

Pusiau mobilus betono mazgas

Pusiau mobilus betono mazgas naudojamas tada, kai betoną toje pačioje vietoje reikia gaminti ilgesnį laiką. Toks betono mazgas yra transportuojamas ant sunkvežinio platformos arba kaip konteineris ir statybvietėje arba ceche pastatomas ant žemės ar grindų. Mazgas nereikalauja specialiai paruošto pagrindo.


C1200


F2200

Visos betono mazgų besidėvinčios dalys yra pagamintos iš tvirtų medžiagų ir gali būti keičiamos atskirai naudojant įprastinius įrankius, tokius kaip atsuktuvai ir reguliuojami veržliarakčiai. Tai minimizuoja aptarnavimo kaštus. Prie visų mazgo funkcijų yra paprasta prieiga, kas palengvina kasdienį valymą, priežiūrą ir servisą.

 

Užklausos forma