Betono mazgai

Mobilūs ir pusiau mobilūs betono mazgai

Mobilūs ir pusiau mobilūs betono mazgai yra skirti betono gamybai tose vietose, kur pagamintą betoną atvežti užtrunka daug laiko ar yra prastas privažiavimas. Su tokiu betono mazgu galima pasigaminti reikalingos markės ir norimą kiekį betono bet kuriuo metu. Betono mazgas paprastai transportuojamas ir paruošiamas darbui.


Mini VIKING transportavimas ant automobilio priekabos


C1200 transportavimas ant konteinerio platformos


M2200 transportavimas su vilktim

Nuvežus į statybvietę, prie jo yra prijungiami elektros ir vandens įvadai, cemento bunkeris su šneku, užkraunami inertinių medžiagų bunkeriai. Tą padarius betono mazgas yra paruoštas darbui.


B1200 paruoštas darbui

Betono mazgas turi maišyklę, inertinių medžiagų bunkerius su atskirais transporteriais į maišyklę, vandens talpą, cheminių priedų siurblius, svorio daviklius, dozavimo įrangą, valdymo sistemą su įvedamais gaminamo betono receptais.


Betono maišyklės maišytuvas


Betono mazgo valdymo pultas


Betono mazgo vandens talpa su skaitikliu


Maišyklės svėrimo davikliai

Į bunkerius inertinės medžiagos yra užkraunamos krautuvu.


B1800 inertinių medžiagų užkrovimas į bunkerius

Betono mazgas gaminiams iš betono

Santykinai nedideliam betono kiekiui gaminti (iki 5 m³/h) yra naudojamas mobilus betono mazgas Mini VIKING. Toks betono mazgas arba dar vadinamas betono gamybos įrenginys, labai sumažina žmonių atliekamą rankų darbą gamyboje - nereikia kastuvais kasti smėlio, rankomis į betono maišyklę užkraudinėti cemento ir vandens, rankiniu būdu dozuoti cheminių užpildų. Prie jo jungiamas elektros ir vandens įvadai, cemento bunkeris. Užtenka kartkartėmis krautuvu užkrauti inertinių medžiagų bunkerius, papildyti cemento bunkerį, cheminių priedų talpas ir visas betono gamybos procesas veikia automatiškai jį kontroliuojant valdymo pulto pagalba.


Inertinių medžiagų užkrovimas į Mini VIKING


Mini VIKING sujungtas su cemento bunkeriu Big Bag

Naudojant šį įrenginį, gali būti gaminami šie populiariausi gaminiai iš betono:

 • šulinių elementai
 • grindinio trinkelės
 • šaligatvio plytelės
 • bordiūrų elementai
 • vandens latakai
 • aplinkos tvarkymo elementai
 • kelių ir melioracijos statybai skirti elementai
 • gyvulininkystės kompleksams skirti elementai
 • elektros ūkiui skirti elementai
 • statybos elementai
 • laiptai, pakopos
 • palangės
 • vazonai, gėlinės
 • apdailos elementai
 • meno kūriniai

Gaminant aukščiau paminėtus gaminius, betono mazge pagamintas betonas yra supilamas į atitinkamas formas ir laukiama kol jis sustings. Taip gaunami norimi gaminiai ir mažoji architektūra.

 

Mobilus betono mazgas

Mobilus betono mazgas naudojamas tada, kai betoną reikia gaminti skirtingose statybvietėse dažniau jas keičiant. Mobilus betono mazgas yra traukiamas kaip priekaba arba transportuojamas ant sunkvežimio platformos. Nuvežus į naują statybvietę, betono mazgas yra pakeliamas ant atramų.


B1200


M2200

 

Pusiau mobilus betono mazgas

Pusiau mobilus betono mazgas naudojamas tada, kai betoną toje pačioje vietoje reikia gaminti ilgesnį laiką. Toks betono mazgas yra transportuojamas ant sunkvežinio platformos arba kaip konteineris ir statybvietėje arba ceche pastatomas ant žemės ar grindų. Mazgas nereikalauja specialiai paruošto pagrindo.


C1200


F2200

Visos betono mazgų besidėvinčios dalys yra pagamintos iš tvirtų medžiagų ir gali būti keičiamos atskirai naudojant įprastinius įrankius, tokius kaip atsuktuvai ir reguliuojami veržliarakčiai. Tai minimizuoja aptarnavimo kaštus. Prie visų mazgo funkcijų yra paprasta prieiga, kas palengvina kasdienį valymą, priežiūrą ir servisą.

 

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.