Ethernet adapteris

Ethernet tinklo adapteris Hydronix drėgnumo daviklių prijungimui ir kontrolei.

Ethernet adapteris yra skirtas paprastam Hydronix daviklių prijungimui ir kontrolei. Tai leidžia klientams atsisakyti turėti brangius ryšio kabelius ir suteikia galimybę atlikti jutiklių konfigūravimą ir diagnostikos funkcijas per nuotolinį prisijungimą. Šis adapteris yra nedidelis ant DIN bėgelio kabinamas modulis, kuris yra suderinamas su tinklu naudojant DHCP arba statinio IP adresus. Jis paprastai gali būti sumontuotas paskirstymo dėžutėje netoli jutiklių.
Adapteris leidžia vartotojui prijungti iki 16-os Hydro-Probe, Hydro-Probe Orbiter arba Hydro-Mix jutiklių naudojant vieną standartinį Ethernet prisijungimą. Jutiklio parametrai gali būti pasiekiami per nutolusį susijungimą. Atliekant diagnostiką arba konfigūravimą, naudojama paskutinė Hydro-Com programinė įranga.
Su papildomu Ethernet Power Kit, ryšio sąsaja ir maitinimas jutikliams bei Hydro-Control VI įrenginiui gali būti perduoti per standartinį CAT-5 kabelį. Jis naudoja POE standartą ir tokiu atveju nėra reikalingas papildomas maitinimo kabelis.

Užsakymo kodas:
EAK01 - adapteris be POE
EPK01 - adapteris su POE

Gamintojas:
Hydronix Ltd. (Didžioji Britanija)

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.