Jutiklis Hydro-Mix HT

Drėgmės daviklis aukštoms temperatūroms.

Hydro-Mix HT aukštų temperatūrų mikrobanginis drėgmės jutiklis yra sukurtas tokioms pramonės sritims, kaip grūdų perdirbimas ir gyvūnų ėdalo gamyba. Dirbdamas temperatūroje iki 120ºC, Hydro-Mix HT idealiai tinka drėgmės matavimui prieš ir po džiovyklų ar maišymo sistemų.
Jutiklis matuoja 25 kartus per sekundę, kas leidžia greitai reaguoti į medžiagos drėgnumą. Jis taip pat turi integruotą signalo apdorojimą ir matavimo režimų pasirinkimą, kas leidžia jutikliui optimizuoti drėgnumo matavimų duomenis matuojant sraute tokias medžiagas kaip grūdai, gyvūnų ėdalas, riešutai ir ankštys.
Nuotolinis konfigūravimas, kalibravimas, diagnostika ir programinės įrangos atnaujinimas gali būti lengvai atliekami naudojant Hydronix Hydro-Com programinę įrangą. Tai leidžia jutiklį tiesiogiai sujungti su bet kokia valdymo įranga be papildomos ryšio įrangos. Hydro-Mix HT yra paprasta integruoti į naujas ar esamas sistemas.
Šis jutiklis yra sukurtas montavimui kanalo, maišyklės ar sraigtinio konvejerio (šneko) vidinėje sienelėje ir lengvai sumontuojamas naudojant Hydronix tiekiamus tvirtinimo flanšus.

Užsakymo kodas:
HMHT01

Gamintojas:
Hydronix Ltd. (Didžioji Britanija)
 

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.