Jutiklis Hydro-Mix XT

Drėgnumo jutiklis gyvūnų ėdalui, grūdams ir skysčiams.

Hydro-Mix XT buvo sukurtas matuoti drėgmę judančiose kietose dalelėse, tokiose kaip gyvūnų ėdalui, grūdai, ryžiai, ankščiuose ir skysčiuose. Jutiklis yra pagamintas iš maistui nepavojingų medžiagų ir gali būti lengvai sumontuotas kanaluose, konvejeriuose ir maišymo sistemose proceso kontrolei.
Jutiklis yra intelektualus prietaisas, kuris atlieka signalo apdorojimą, išlyginimą ir vidurkinimą. Hydro-Mix XT tiksliai matuoja drėgmės kiekį medžiagoje, kuri praeina virš daviklio keraminės plokštelės. Šis jutiklis yra sukurtas montavimui kanalo, konvejerio, maišyklės ar slėgiminio indo vidinėje sienelėje ir lengvai sumontuojamas naudojant Hydronix tiekiamus tvirtinimo flanšus.
Jutiklio nuotolinis konfigūravimas, kalibravimas, diagnostika ir programinės įrangos atnaujinimas lengvai gali būti atliekamas naudojant Hydronix Hydro-Com programinę įrangą. Tokiu atveju jutiklis gali būti tiesiogiai jungiamas prie bet kokios valdymo sistemos be papildomos įrangos. Hydro-Mix XT paprasta prijungti prie kitos įrangos naudojant standartines pramonines sąsajas.

Užsakymo kodas:
HMXT01

Gamintojas:
Hydronix Ltd. (Didžioji Britanija)

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.