Jutiklis Hydro-Probe SE

Drėgnumo daviklis ištirpusių kietųjų medžiagų kiekiui matuoti.

Hydro-Probe SE yra aukštos temperatūros mikrobanginis jutiklis, sukurtas naudoti skysčiuose, tokiuose kaip koncentratai, tirpalai arba bet kokiuose procesuose kur reikia matuoti ištirpusių kietųjų medžiagų lygį. Hydro-Probe SE gali būti naudojamas padedant kontroliuoti kokybę ir sumažinti atliekų kiekį kai yra gaminami miltelių produktai, tokie kaip sausos sriubos, gėrimų milteliai, dažai arba farmaciniai milteliai.
Jutiklis yra gaminamas iš medžiagų, kurios yra saugios kontaktui su maisto pramone ar panašioje srityje. Hydro-Probe SE gali matuoti garintuve garinant skysčius, kad nustatyti kada bus pasiektas nustatytas reikiamas lygis. Tai leidžia nustatyti tikslų skysčio išleidimo laiką. Jutiklis taip pat gali būti naudojamas bet kuriame procese, kai reikia tiksliai įvertinti drėgmės kiekį skystyje.
Sukurtas montuoti į slėgiminę aplinką. Jutiklis turi būti sumontuotas taip, kad matuojama medžiaga praeitų pro jautrų matavimo paviršių. Matavimai atliekami 25 kartus per sekundę dažnumu. Jutiklis greitai aptinka drėgmės lygio pasikeitimus realiu laiku ir atitinkamai gali valdyti procesą. Tokiu atveju gamintojas gali gaminti pastovų produktą, kuris visada išlaiko optimalias sąlygas sekančiam technologinio proceso žingsniui. Žinant teisingą drėgmės reikšmę, pagerėja produkto kokybė ir yra sutaupomi gamybos kaštai.
Hydro-Probe SE naudoja unikalią Hydronix skaitmeninę matavimo technologiją dideliam tikslumui, taip pat leidžia pasirinkti matavimo režimus, geriausiai tinkamus skirtingose matavimų vietose. Jutiklis taip pat turi integruotus įėjimus ir išėjimus, signalo apdorojimą, matavimų vidurkinimą ir žemo bei aukšto lygio aliarmus. Šis universalus matavimo jutiklis gali būti naudojamas vienas (stand alone) su displėjumi, tokiu kaip Hydro-View, arba lengvai integruojamas į kitas automatikos sistemas naudojant analogines ir skaitmenines sąsajas.

Užsakymo kodas:
SE02

Gamintojas:
Hydronix Ltd. (Didžioji Britanija)

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.