Jutiklis Hydro-Probe XT

Drėgnumo jutiklis grūdams, gyvūnų pašarui, riešutams ir organinėms medžiagoms.

Hydro-Probe XT buvo sukurtas drėgmės matavimui grūduose, gyvūnų pašaruose, riešutuose ir kitose organinėse bei žemės ūkio medžiagose. Jutiklis turi vidinį signalų apdorojimą, kuris išduoda linijinį išėjimą (kartu skaitmeninį ir analoginį) ir gali būti nesudėtingai jungiamas prie bet kokios valdymo sistemos.
Jutiklis sukurtas naudojimui perdirbimo įmonėse, kurios naudoja aruodus (silosus), latakus ir konvejerius arba pašarų juostas. Montuojamas į matuojamų medžiagų srautą, matavimai atliekami 25 kartus per sekundę medžiagoms pereinant per jutiklio matavimo paviršių. Tai reiškia, kad jutiklis realiu laiku greitai nustato matuojamos medžiagos drėgnumo lygius ir tokiu būdu gali būti valdomas technologinis procesas. Tokiu atveju gamintojas nuolat gali gaminti pastovų, kokybišką produktą ir sutaupyti lėšų negadindamas medžiagų.
Hydro-Probe XT naudoja unikalią Hydronix skaitmeninę matavimo technologiją dideliam tikslumui ir suteikia galimybę išsirinkti matavimo režimą vartotojui. Jutiklis taip pat turi galimybę sukonfigūruoti jame esančius skaitmeninius įėjimus ir išėjimus, išlyginti signalą, vidurkinti matavimus ir išduoti žemo ir aukšto lygio drėgnumo aliarmus. Šis universalus matavimo jutiklis gali būti naudojamas vienas (stand alone) su displėjimu tokiu kaip Hydro-View arba lengvai integruojamas su papildomimis automatinėmis sistemomis naudojant analoginius ir skaitmeninius signalus.

Užsakymo kodas:
HPXT02

Gamintojas:
Hydronix Ltd. (Didžioji Britanija)
 

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.