Mobilūs ir pusiau mobilūs betono mazgai

Mobilūs ir pusiau mobilūs betono mazgai pagrinde yra skirti betono gamybai tose vietose, kur pagamintą betoną atvežti užtrunka daug laiko ar yra prastas privažiavimas. Su tokiu betono mazgu galima pasigaminti reikalingos markės ir norimą kiekį betono bet kuriuo metu ir tuo pačiu sutaupyti arba uždirbti.
 

Mobilūs ir pusiau mobilūs betonai mazgai yra suprojektuoti taip, kad juos paruošti ir paleisti galėtume per kelias valandas. Konkreti paklausa statybvietėse skiriasi. Perkeldami betono mazgą iš vienos statybvietės į kitą, galima maksimaliai padidinti betono gamybos apimtis.
Fibo intercon taip pat gamina mobilius cemento silosus, kurie taip pat gali būti perkeliami iš vienos vietos į kitą.
Mūsų siūlomi betono mazgai nereikalauja jokios infrastruktūros, tokios kaip pvz. rampos ar pastato kur įrenginys būtų įrengtas. Betono mazgas gali būti naudojamas ant lygaus žemės paviršiaus. Tai taip pat pagreitina pasiruošimo laiką.

Mobilūs betono mazgai

Mobilūs betono mazgai suteikia Jums maksimalų lankstumą. Fibo intercon gamina kelių variantų mobilius betono mazgus, kad galėtų patenkinti Jūsų specifinius reikalavimus.
Mazgai yra sumontuoti ant šasi su ratais. Tai leidžia jį paprasčiau transportuoti iš vienos vietos į kitą. Tai turi daug privalumų įskaitant:
 
  • produktyvumo gerinimą
  • maksimalų panaudojimą
  • atsipirkimo laikotarpio sumažinimą

 

Pusiau mobilūs betono mazgai

Pusiau mobilūs betono mazgai suteikia Jums keletą galimybių. Fibo intercon gaminamus mazgus galima naudoti įvairiems tikslams, kadangi jų gamybos našumo diapazonas yra gana platus ir apima nuo 5 iki 80 m3/val. Visi pusiau mobilūs betono mazgai yra gaminami labai aukštos kokybės.
Pusiau mobilūs betonai mazgai yra sumontuoti ant rėmo su kojomis. Tai leidžia mazgą lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą naudojant kraną krovimui. Tai turi daug privalumų įskaitant:

  • produktyvumo gerinimą
  • greitą paleidimą
  • maksimalų panaudojimą
  • atsipirkimo laikotarpį iki metų
  • įranga patiekiama su naujausia programine įranga, leidžiančia betono gamintojui minimizuoti gamybos atliekas

 

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.