Automobilių pavėsinė

Europoje yra plačiai paplitusios elektros energiją iš saulės gaminančios automobilių pavėsinės (stoginės). Šios pavėsinės atlieka dvigubą funkciją – apsaugo automobilius nuo lietaus ir tiesioginės saulės spindulių, o taip pat gamina elektros energiją iš spinduliuojamos saulės spindulių energijos.

Pavėsinės stogas yra pagamintas iš fotovoltinių saulės modulių, kurios per keitiklį yra prijungtos prie elektros tinklo. Tokiu atveju šviečiant saulei yra gaminama elektros energija, kuri yra perduodama į elektros tinklą. Esant poreikiui iš to paties elektros tinklo elektros energija yra naudojama saviems poreikiams. Naudojant dvigubą elektros energijos apskaitos sistemą, sumažiname išlaidas naudojamai elektros energijai.

Automobilių pavėsinės gali būti sumontuotos įvairam automobilių skaičiui ir gabaritams. Tokios pavėsinės saulės modulių suminis galingumas priklauso nuo pavėsinės stogo ploto. Dviejų vietų pavėsinės galingumas gali būti apie 5kW. Tokia pavėsinė kaip mini saulės jėgainė, atviroje vietovėje gamina apie 5000kWh elektros energijos per metus. Tokio pagaminto elektros energijos kiekio užtenka vidutinio individualaus gyvenamo namo metiniam elektros poreikiui patenkinti.

Elektros energiją iš saulės gaminančios automobilių pavėsinės gali būti naudojamos privačiose valdose, degalinėse, stovėjimo aikštelėse ir kitose vietose kur norima šiuolaikonio dizaino stoginės automobiliui ir švarios iš saulės gaminamos elektros energijos.

Mūsų įmonė užsiima nedidelių individualių elektros energiją iš saulės gaminančių automobilių pavėsinių (stoginių) montavimu.Turime nemažą patirtį saulės jėgainių iki 30kW galingumo montavime.
Pagal Jūsų poreikį sukomplektuosime visa reikiamą mechaninę ir elektrinę įrangą, ją sumontuosime, priduosime valstybinėms institucijoms. Turime reikiamus atestatus.

Naudojame tik aukštos kokybės, žinomų gamintojų ir laiko patikrintą įrangą, kuri atitinka visus reikalingus standartus.

Užklausos forma

Apsauga
Šis klausimas skirtas išbandyti, ar esate žmogus, ir užkirsti kelią automatiniam šlamšto pateikimui.