Nutolusių skaitiklių nuskaitymas

Tradicinis rankinis skaitiklių duomenų nurašymo kelias, didelis darbo krūvis, daug klaidų ir pasiskirsto skirtingose sumontavimo vietose, reikia sugaišti daug laiko ir darbo sanaudų. Parodymai negali būti nurašomi (gaunami) realiu laiku ir tikslūs. Naudojant naujas tehnologijas, skaitiklio nuskaitymas nuotoliniu būdu tampa sumanaus tinklo sistemos dalimi.

Skaitiklių nuskaitymo sistema su bevieliu koncentratoriumi ir bevieliu skaitikliu (naudojant LoRa modulį) ir koncentratoriaus pasiekimas per internetą per 3G/4G bevielį tinklą leidžia elektros skaitiklio duomenis perduoti į duomenų centrą. Be to, skaitiklių nurašymo personalas gali nuskaityti skaitiklio duomenis naudojant rankinį terminalą. Tai patogu priežiūrai ir valdymui.

Lyginant su tradiciniu elektros skaitikliu, pasirinkus LoRa sumanius skaitiklius galima tiksliai ir greitai nuskaityti duomenis realiu laiku taip pagerinant darbo efektyvumą ir užtikrinant paslaugų kokybę. Didžiausios paklausos periodu, regioninės galios elektros galingumo informacijos sistema yra naudojama išsamiam monitoringui, balanso planavimui, gamybos įmonių efektyvumui užtikrinti ir gyventojų poreikų patenkinimui.

Šiai sistemai Four-Faith yra pagaminusi šiuos įrenginius:

F8L10D-N LoRa modulis

F8114 ZigBee GPRS IP modemas

F8914 ZigBee IP modemas