Protingo namo sistema HIQ

HIQ yra įrenginių ir programinės įrangos sistema protingam namui. Pagrindinės protingo namo valdymo funkcijos yra apšvietimo, atspalvių, šildymo ir vėsinimo valdymas; bet į tai gali būti įtraukta ir daugiau sudėtingesnių funkcijų, tokių kaip energijos valdymas.

Ji susideda iš autonominių modulių, kurie kartu sudaro kompleksinę ir unikalią sistemą. Moduliai tarpusavyje yra sujungti maitinimo įtampos ir ryšio magistralės kabeliu. Moduliai gali būti įvairūs priklausomai nuo naudojimo paskirties.

Iš esmės tai yra labai paprasta, plėtimo galimybės yra faktiškai beribės. Sistema yra konfigūruojama, programuojama, ir du ar daugiau sistemų galima sujungti kartu.

HIQ gali būti naudojamas tiek naujiems, tiek plečiamiems projektams. Pagrindiniam funkcionalumui yra reikalingas tik elektros specialistas.

Projektui nereikalingas ekspertas (bendras projektas gali būti naudojamas daugumai instaliavimo), programavimas (pagrindinės funkcijos yra prieinamos iš dėžučių), arba konfigūravimas (sistemą konfigūruoja naudotojas).

Naudotojas gali rinktis modulius be pagalbos, čia nėra sudėtingo suderinamumo arba priklausomybės taisyklių. Naudokite ką norite dabar, patobulinsite ką norite vėliau.