Мобильные бетонные заводы

PARDAVIMO AUTOMATAI IR FINANSAI

Skaitmeniniai reklaminiai stendai

Šiuo metu lauko reklaminiai stendai yra didžiausia ir geriausiai matoma lauko reklamos priemonė. Palei miesto plėtrą lauko reklaminių stendų paklausa pastoviai didėja, reklaminiai stendai tampa vienas iš efektyviausių reklamos sričių greitai padininti įmonės ir visuomeninių įstaigų įvaizdį, pagerinti rinkos pripažinimą ir skatinti vartojimą.
Naudojant Four-Faith pramoninių bevielių maršrutizatorių tinklą, skaitmeninių reklaminių stendų valdymas gali būti nuotolinis ir centralizuotas. Viso skaitmeninio reklaminio stendo ekranas gali būti didelis ir rodyti skelbimus, naujienas, orų prognozes, valiutų kursus, pranešimus ir kita.
Ši informacija gali būti atvaizduojama vienu metu ir efektyviai, kas padaro skaitmeninį reklaminį stendą svarbų žiniasklaidos informacijos atvaizdavimui ir komunikavimui, apima tikslinę gyventojų grupę.
Four-Faith bevielis maršrutizatorius F3946 palaiko 4 rūšis VPN serverių/klientų. Four-Faith maršrutizatorius inicijuoja VPN nukreipimą į VPN serverį per GSM tinklą, sukuria platų taškas-centras bevielį ryšį, kuris numato sujungimą kiekvienam skaitmeniniam reklaminiam stendui.
Per VPN mūsų klientai gali sukurti galutinį ryšį tarp pagrindinio monitoriaus ir nutolusių vietų, naudojant pramoninį, sertifikuotą, stabilų tinklo sprendimą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Savitarnos terminalai

Savitarnos terminalas yra komunikacijos įrenginys, bankinių ir kitų operacijų kambarys. Pagal statistiką automatinio kasininko mašina (Automatic Teller Machine, sutr. ATM) ir kita savitarnos terminalų įranga klientams papildomai leidžia sutaupyti beveik 3 kartus daugiau aptarnavimo lėšų. Dėl to naudojant savitarnos terminalus galima ženkliai sumažinti pagrindinių paslaugų įkainius. Tokiu būdu bankomatai tampa naujas kelias bankams išplėsti paslaugas, panaudojant naujausias informacines technologijas.
Four-Faith atliko pramoninio savitarnos terminalo slapto herojaus vaidmenį, numatydama ATM terminalo bevielius sprendimus vietiniams ir užsienio bankams.
Esant poreikiui atlikti prisijungimą prie ATM terminalo, galima naudoti F3827 maršrutizatorių. Jis yra nedidelių matmenų, naudoja mažai elektros energijos, paprastas konfigūravimas ir paleidimas. Palaiko L2TP, PPTP, GRE, IPSEC VPN ryšius ir ir kitus APN palaikomus ryšio prisijungimus.
ATM terminalas jungiamas prie maršrutizatoriaus per Ethernet sąsają, sistema gali naudoti žalius bankininkystės centrus, ADSL ir kita prisijungimui prie tinklo.
Mažas pramoninis maršrutizatorius F3827 Unicom 4G prie tinklo jungiasi per internetą ir gali sukurti VPN ryšį su centrine banko sistema, per kurią ATM terminalas ir banko centrinė sistema sudaro vidinį tinklą. ATM terminalas su centrine banko sistema komunikuoja tiesiogiai. Verslo duomenų ATM terminalas generuoja tiesiogiai per maršrutizatorių užmegsti ryšio kanalą su banko centriniu serveriu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Siuntų terminalai

2003m. prasidėjus greitai e-verslo plėtrai, elektroninės parduotuvės palaipsniui tampa naujos kartos jaunų žmonių gyvenimo būdu. Ypač nuo 2012 metų siunčiamų siuntų skaičius atliko rimtą testą logistikos srityje. Pagal statistiką siuntų skaičius nuo 2012 metų iki dabar išaugo beveik 4 kartus.
Tačiau dėl įvairių problemų – padidėjusių darbo sanaudų, bendrojo terminalo paslaugų nuosmūkio, demografinės struktūros pokyčių ir kitų priežasčių privertė atsirasti naujas logistikos rūšis. Gimė intelektualaus terminalo „Debesų“ sistema.
Intelektualaus terminalo „Debesų“ sistema yra paremta daiktų internete idėja, kurioje siuntiniai yra saugojimi ir siunčiami, terminalo paslaugos ir internetas yra kartu, integruota didelė duomenų analizės ir išsamus debesies valdymo sistemos derinys.
„Debesų“ sistema susideda iš keturių dalių: Stebėjimo sistemos įrenginio, didelio duomenų kiekio analizavimo sistemos, hibridinės pozicionavimo sistemos ir bevielės ryšio sistemos.

 

 

 

 

 

 

Daiktų saugojimo spintelių savitarnos terminalai

Kylant daiktų saugojimo spintelių poreikiui ir didėjant pritaikymo galimybėms, aptarnavimo operacijų valdymas ir sudėtingumas sparčiai didėja. Naudojant pramonines ryšio technologijas, Four-Faith siūlo bevielio ryšio sprendimus daiktų saugojimo spintelių savitarnai, kurie pasižymi dideliu greičiu, stabiliu duomenų perdavimo kanalu, leidžia vietinei sistemai komunikuoti su kontrolės centru, archyvuoti sistemos operacijas.
Įskaitant su verslu susijusius nuotolinį valdymą pristatant, atidarant dėžutę, išvalant dėžutę, užklausiant, laiko korekcijai ir kita. Paleidžiama reklaminė informacija, bevielis stebėjimo sistemos perdavimas, nuotolinis įrangos stebėjimas, nuotolinis valdymas ir įrangos programinės įrangos atnaujinimas, žymiai pagerina valdymo efektyvumą.

 

 

 

 

 

 

 

Pardavimo automatai

Pardavimo automatas yra terminalas, kuris yra statomas žmonių dažnai lankomose vietose ir kur žmonės gali patys mokėti ir pasiimti prekes, toks patogumas tapo gyvenimo tendencija.
Pardavimo automatai yra statomi autobusų stotyse, ligoninėse, prekybos centruose ir pastatuose, kurių vietos yra užpildytos jaunų žmonių kurie turi didelį poreikį prisijungti prie interneto.
Pardavimo automatas su Four-Faith pramoniniu 3G/4G maršrutizatoriumi gali tiekti nemokamą WIFI, kurio tiekimo centras yra kiekvienas pardavimo automatas. Jis gali tiekti internetą patalpoje iki 100m ir vienu metu prie jo gali prisijungti iki 64 vartotojų. Tiekiant didelės spartos interneto prieigą visiems aplinkiniams vartotojams, bus sukurta pridėtinė vertė ir aplinkiniai visų tipų vartotojai bus tuo patenkinti.

 

 

 

 

 

 

 

 

APLINKOSAUGA

Užterštumo monitoringo sistema

Užterštumo šaltinių monitoringo sistema realiu laiku yra aplinkosaugos stebėjimo ir išankstinio perspėjimo techninės pagalbos platforma. Sistema naudoja pažangius bevielius tinklus vandens ir oro kokybės, aplinkos triukško ir kitų įvairių aplinkos parametrų stebėjimui realiu laiku per nuotolį.
Four-Faith F2X64 bevielis RTU atsakingas už bevielį tinklą, duomenų perdavimą sistemoje. Jis pilnai atitinka visų lygių aplinkos apsaugos reikalavimus.

 

Nuotekų monitoringo sistema

Nuotekų monitoringo sistema susideda iš duomenų surinkimo terminalo, bevielio perdavimo įrenginio ir duomenų apdorojimo centro. Duomenų surinkimo terminalas surenka duomenis apie vandens greitį, tekėjimą, PH dydį, CO2, amoniako azotą, nitratų azotą, fosforą ir t.t. Šiai sistemai Four-Faith yra pagaminusi F2X64 RTU IP modemą.

 

Energijos suvartojimo monitoringo sistema

Energijos suvartojimo monitoringo sistema yra naudojama stebėti vandens, elektros, dujų ir šilumos suvartojimą ir siųsti pranešimus apie tai vartotojams. Tai yra patogu vartotojams matyti ir kontroliuoti savo sanaudas ir išlaidas.
Visų rūšių sumanūs skaitikliai tokie kaip vienfazis elektros skaitiklis, trifazis elektros skaitiklis, vandens skaitiklis, dujų skaitiklis, šilumos skaitiklis yra sumontuoti biurų pastatuose ir dideliuose visuomeniniuose pastatuose. Four-Faith bevielis perdavimo terminalas F2114 jungiasi su sumaniu skaitikliu ir sukuria ryšį, realizuodamas abipusį duomenų siuntimą tarp skaitiklio ir duomenų centro.

Oro parametrų monitoringo sistema

Sistema susideda iš stebėjimo centro, bevielio perdavimo terminalo, vietoje esančios stebėjimo įrangos, vietoje esančių matavimo komponentų.
Meteorologinė monitoringo sistema yra plačiai paplitusi, daugiausiai atšiaurioje aplinkoje, kur nėra elektros energijos, nėra elektros ir ryšio linijų. Šioje vietoje galima panaudoti pramoninį maršrutizatorių F3425. Šis įrenginys pasižymi mažu elektros energijos suvartojimu, mažais gabaritais, turi specialiai meteorologiniam stebėjimui skirtas funkcijas, gali greitai atsipirkti.
Sistemos konfigūracija gali matuoti parametrus tokius kaip vėjo greitis, vėjo kryptis, kritulių kiekis, temperatūra, drėgmė, atmosferos slėgis, saulės radiacija, dirvožemio temperatūra, dirvožemio drėgnumas ir kitus meteorologinius parametrus. Orų stebėjimo centro serveris pramoninio maršrutizatoriaus F3425 pagalba sukuria ryšį per 3G bevielį tinklą. Tokiu būdu galima stebėti nutolusių meteorologinių stočių parametrus realiu laiku.

 

Triukšmo monitoringo sistema

Norint sukurti harmoningą visuomenę ir kurti geresnį gyvenimą miestuose, reikia įdiegti aplinkos garso stebėjimo sistemą. Ji taip pat reikalinga siekiant gauti įrodymų kontroliuojančioms institucijoms apie triukšmo lygį atitinkamose miesto vietose atitinkamu laiku.
 „3G aplinkos triukšmo monitoringo sistema“ susideda iš stebėjimo centro, duomenų perdavimo ir triukšmo matavimo sistemos terminalo. Sistema gali atlikti triukšmo duomenų statistiką, triukšmo garso ekspertizę, triukšmo duomenų analizę, dinaminį stebėjimą ir kitas papildomas funkcijas.
Triukšmo matavimo sistemos terminalas yra sujungtas su F3424 HSDPA WiFi maršrutizatoriumi. Jis sujungia šį terminalą su stebėjimo centru per bevielį tinklą. Duomenys yra siunčiami į stebėjimo centrą jų stebėjimui realiu laiku ir analizei.

 

Rezervuarų nuotolinio monitoringo sistema

Rezervuarų nuotolinio monitoringo sistema yra skirta vandens lygį ir šliuzą. F3X34 pramoninis maršrutizatorius sistemoje yra naudojamas duomenų perdavimui. Jis jungiasi su vaizdo kamera per RJ45 ir su duomenų kaupikliu per RS232 arba RS485 nuoseklų prievadą. Tokiu būdu stebintis personalas gali stebėti vandens lygį ir oro informaciją realiu laiku.

 

Upės monitoringo sistema

Upės monitoringo sistema yra naudojama vidutinių ir mažų upių vagose, rezervuaruose, siurblinėse, šliužuose, užtvankose, nuolydžiuose, triukšmingose vietovėse, drėkinimo vietose ir kitose gamtos apsaugos vietose. Ji gali atlikti matavimus realiu laiku ir suteikti informaciją iš vandens gamtos apsaugos įrenginių, apie vandens režimą, kritulių režimą, siurblinės režimą, ar atidaryti/uždaryti vandens vartai ir geofiltracijos slėgio aikštelė, geofiltracijos situacija ir t.t.
Four-Faith bevielis terminalas sistemoje yra naudojamas perduoti vandens informacijos duomenis.

Hidrologinė monitolingo sistema

Hidrologinė ir potvynio kontrolės sistema susideda iš upių baseinų administravimo centro ir subcentro stebėjimo sistemos.
Vandens gamtos apsaugos monitoringo stebėjimo sistemos konstrukcija yra sudaryta bevielio ryšio pagrindu. Jinai pagerina hidrologinės informacijos surinkimą, perdavimą, sutrumpina duomenų surinkimo ir prognozės laiką, pagerina informacijos ir perdavimo savalaikiškumą, pagerina gebėjimą upės baseinų potvynių kontrolei ir informacijos apdorojimui. Four-Faith mažų energijos sanaudų modemas F2X14 gali būti sumontuotas į kiekvieną stotį ir atsakingas už dvipusį ryšį tarp kolektoriaus ir stebėjimo centro.

 

TRANSPORTAS

Informacinio ekrano valdymas

Miesto transporto informacinių ekranų valdymui gali būti panaudotas F2103 GPRS modemas. Ekranas rodo autobuso tipą ir numerį, slenkantis tekstas rodo autobuso pirmą ir paskutinę stotelę. Paskutinis skaičius rodo kiek minučių yra likę iki artimiausio autobuso atvykimo.
Kiekviename autobuse yra sumontuotas F2103 GPRS modemas. Jis siunčia informaciją apie autobusą į centrinį serverį realiu laiku. Centrinis serveris keičia gautą informaciją į laiko duomenis (kada autobusas atvyks į stotelę) ir siunčia duomenis į autobusų stotelės informacinį ekraną per kitą F2103 GPRS modemą. Šiuo atveju informacinis ekranas rodo kada autobusas atvyks į stotelę. Prie informacinio ekrano taip pat yra prijungtas garsiakalbis, kuris praneša apie autobuso atvykimą.

 

Transporto stebėjimo vaizdo stebėjimas

Kelių ir aplinkos stebėjimui Four-Faith sukūrė vaizdo stebėjimo sistemą. F3X36 4G LTE pramoninis maršrutizatorius dirba kaip ryšio dalis, yra pritaikytas prie aplinkos, didelis duomenų perdavimo greitis, duomenų perdavimas yra stabilus ir patikimas, paprasta naudoti, standartizuotas, greitas investicijų atsipirkimas. Gali būti plačiai naudojamas transporto sektoriuje ir lanksčiuose tinklinio monitoringo projektuose.
Sistema turi eismo stebėjimą realiu laiku ir gali stebėti eismo įvykius esant bet kokiam orui (sustabdytas automobilis, eismo spūstys, automobilių avarijos, automobilio judėjimas neleistina eile, atbuline eiga važiuojantis automobilis, pėstieji, gaisras ir kita.), automatiniam monitoringui, greitam automatiniam aliarmui ir vaizdo stebėjimui.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaizdo ir duomenų perdavimo sistema vairavimo mokyklų automobiliuose

Sistemą sudaro automobilio stebėjimo sistema, bevielis perdavimo įrenginys, vaizdo sekimo platformos serveris ir vaizdo įrašymo įrenginys. Kiekviename automobilyje yra sumontuotas F3X34 pramoninis maršrutizatorius ir sukonfigūruotas ryšio kanalas su stebėjimo centru per APN/VPDN/VPN. Jis siunčia vietos vaizdą realiu laiku, automobilio būseną, egzaminuojamojo būseną ir veiklos situaciją į stebėjimo centrą. Tai patogu personalui realiu laiku tikrinti ir įrodyti ar egzaminas išlaikytas ar ne.

 

Autobusų monitoringas

3G mobilus vaizdo stebėjimo sprendimas autobusuose naudojamas 3G/4G bevielis tinklas, sumontuotos 3-4 vaizdo kameros, DVR įrenginys, F3X34 maršrutizatorius prijungtas prie DVR įrenginio. Po automatinio prisijungimo F3C34 HSDPA maršrutizatorius suteikia ryšio kanalą DVR ir sujungia jį su centriniu serveriu. Tada maršrutizatorius siunčia vaizdą į stebėjimo centrą, kad personalas galėtų realiu laiku matyti autobuso būseną – ar autobuse yra saugu, daiktus, avarijos prevenciją ir t.t.

 

Autobuso e-bilieto bevielio ryšio sprendimas

E-bilieto sumanaus autobuso sistema yra pagrinde sudaryta iš duomenų serviso centro, F2X03 IP modemo ir terminalo kontrolerio. GPRS ir GPS technologijų kombinacija per bevielio ryšio F2X03 serijos terminalą leidžia sistemai siųsti buvimo vietos ir informaciją identifikavimo kortelės informaciją į stebėjimo centrą. Tokiu būdu duomenų serviso centras gali realiu laiku gauti autobuso buvimo vietą.

 

Dviračių nuomos punktų sistemos bevielio tinklo sprendimas

Dviračių nuomos sistema yra sudaryta iš valdymo centro, remonto centro ir nuomos punkto stotelės. Four-Faith pramoninis maršrutizatorius yra naudojamas nuomos punkto stotelėje duomenų apsikeitimui bevieliu ryšiu tarp valdymo sistemos ir platformos, duomenų perdavimui tarp sumanios parkavimo sistemos ir tarpuskaitos sistemos, kitų duomenų perdavimui sistemoje.

 

WIFI

Nemokamas WiFi internetas turistiniuose autobusuose

Palaipsniui internetas tampa vis svarbesnis mūsų gyvenime. Anksčiau nemokamą internetą per WiFi tinklą galėdavome pasiekti tik aukštesnio lygio viešbučiuose, biurų pastatuose ir kitur kur buvo tiekiamas WiFi ryšys. Šiuo metu prie interneto per WiFi galima prisijungti ir kai kuriuose autobusuose, kur yra įdiegta atitinkama įranga. Įrengus turistiniame autobuse nemokamą WiFi internetą, keleiviai gali nemokamai prisijungti prie WiFi dirbi ir žaisti žaidimus.
Four-Faith sukūrė ir pagamino tam 3G/4G bevielius maršrutizatorius (F3X24 pramoninė WIFI maršrutizatorių serija).
WiFi veikimo zona turistiniame autobuse gali būti užtikrinama sumontavus Four-Faith 3G HSDPA maršrutizatorių F3424. F3424 turi integruotą WIFI funkciją. Maršrutizatorius prisijungia prie operatoriaus 3G tinklo  prieigos taško, tada keičia 3G į WiFi. Kada prisijungia prie WiFi, keleiviai gali naršyti internete.

 

Mokamas internetas miesto autobusuose

Iš interneto galima ir uždirbti. Naudojant Four-Faith F3824 4G WIFI maršrutizatorių, galima tiekti mokamą internetą keleiviams autobuse.
 Keleiviai pirmiausiai susiranda WiFi tinklą autobuse, tada prie šio WiFi tinklo prisijungia ir jiems atsiveria reklaminis autobuso tinklalapis. Peržiūrėjes kelias sekundes reklamą, jis gali registruotis su savo telefono numeriu ir susimokėti už kelias valandas naršymui internete per WiFi. Kadangi tai yra naujos kartos 4G WIFI maršrutizatorius, bevielio ryšio prieiga bus greita ir saugi.

 

Internetas laivo denyje

Daugelis laivų prie interneto jungiasi per VSAT, FBB arba F77 (visi palydoviniai prisijungimo būdai). Jie nėra ypatingai greiti ir kai kurie iš jų kainuoja daug pinigų, kai reikia atsisiųsti ar išsiųsti duomenis. Reikia ieškoti išeities. Tada jeigu laivas įplaukia į šalies teritoriją su 3G/4G aprėptimi, prisijungia prie tinklo ir automatiškai naudoja 3G tinklą. F3434 3G WIFI maršrutizatorius tiekia internetą per WiFi tinklą ir laivas tada naudoja WiFi vietoj UMTS ar palydovinio interneto, kuris yra daug greitesnis ir pigesnis.

 

LoRa PRITAIKIMAS

Elektros perdavimo linijų monitoringas

Ši monitoringo sistema leidžia realiu laiku stebėti elektros linijų veikimo būseną, efektyviai užtikrina elektros tinklo nepertraukiamą veikimą. Tai labai sumažina sistemos priežiūros išlaidas ir pagerina valdymo efektyvumą.
LoRa pranašumas yra duomenų perdavimas dideliais atstumais naudojant mažai elektros energijos. Tai išsprendžia duomenų perdavimo problemą be sudėtingų sprendimų. Prie LoRa modulio galima jungti įvairius daviklius ir stebėti matuojamus dydžius per tinklą arba bevieliu ryšiu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotovoltinių sistemų monitoringas

Didelio kiekio fotovoltinių modulių nuotolinis stebėjimas yra saulės elektrinės valdymo esminis dalykas.
Duomenų kaupiklis kaupia duomenis iš fotovoltinių modulių ir perduoda juos į tinklo serverį arba vietinį kompiuterį per LoRa modulį. Tai leidžia stebėti ir apdoroti modulių duomenis.
Naudojant kompleksiškai tinkle LoRa bevielį terminalą F8L10T ir LoRa tinklų sąsają F8X26L, kiekvieno fotovoltinio modulio darbinė būsena, srovė, įtampa, gaminamas galingumas ir kiti informaciniai parametrai bus perduoti į valdymo centrą per operatoriaus tinklą. Visa tai bus galima stebėti realiu laiku ir vesti statistiką bei analizuoti.
Tai taip pat leidžia stebėti fotovoltinių modulių matricos būsenos informaciją, temperatūrą ir drėgmę, ir kitus parametrus vietiniame valdymo centre. Objekte duomenys gali būti gaunami per LAN sąsają, WiFi arba RS232/485 serialines sąsajas.
Sistema taip pat bet kur ir bet kada gali būti pasiekiama per internetą mobiliuoju telefonu naudojant aplikaciją stebėti norimus fotovoltinių modulių parametrus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sumanus laistymas

Ši sumanaus laistymo (drėkinimo) Sistema gali automatiškai laistyti priklausomai nuo vietovės, sezono, dirvožemio drėgmės ir augalų augimo ciklo. Laistymo vandens sunaudojimas pagerinimas nuo 40% iki 85% ir tuo pačiu taupomos darbo sanaudos palyginti su tradiciniu laistymo metodu. Sistemą sudaro moderni laistymo technologija, moderni žemės ūkio technologija, kompiuterinė „debesų“ platforma ir didelis duomenų kiekis vandens taupymo modelio nustatymui priklausomai nuo skirtingų laistymo laukų tipų. Tai gali būti naudojama tiek vidutinio, tiek didelio dydžio lauko laistymui tokių kaip golfo laukai, sodai ir kraštovaizdžiai.
LoRa turi pranašumą dėl didelio ryšio galingumo, lankstaus tinklo, stipraus mastelio, didelio ryšio atstumo (iki 8km), mažo elektros energijos vartojimo ir mažos kainos. Ji turi neprilygstamą pranašumą pritaikymui žemės ūkyje.
Surinkti duomenys yra siunčiami į intelektualią „debesų“ platformą bet bevielį ryšį, kuris yra sudarytas iš Four-Faith bevielio LORA modulio ir LORA intelektualios tinklų sąsajos.  Realizuojant duomenų analizavimą, galima apmokinti valdyti nutolusius solenoidinius vožtuvus ir siurblius, padaryti laistymo sistemą pilnai automatizuotą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Automobilių parkavimas

Intelektualus parkavimas naudoja bevieliame tinkle esančius duomenis parkingo būsenos stebėjimui, rezervavimui, valdymui, nuotolinei kontrolei, mokėjimams realiu laiku ir kitoms funkcijoms.
LoRa pagrindu esantis bevielis tinklas turi sekančius pranašumus: nemokamas duomenų perdavimas, nereikalingi laidai, nereikalingas kelių konstrukcijų keitimas, didelis tinklo galingumas didelis perdavimo atstumas, didelis atsparumas trukdžiams ir mažas elektros energijos suvartojimas. Four-Faith LoRa modulis yra įmontuotas į geomagnetinį jutiklį. Kada automobilis įvažiuoja arba išvažiuoja iš parkavimo vietos, jutiklis pajaučia Žemės magnetinio lauko pasikeitimą ir pakeičia automobilio parkavimo vietos statusą.
Duomenų perdavimo procesas: Parkavimo vietos statusas yra perduodamas į LoRa tinklo sąsają per bevielį ryšį. LoRa tinklo sąsaja perduoda duomenis į nutolusį serverį per GPRS/3G/4G tinklo valymo centrą atlikti reikiamą valdymo funkciją per valdymo sistemą. Sprendimo topologija parodyta žemiau.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bevielis skaitiklių nuskaitymas

Bevielė skaitiklių nuskaitymo sistema susideda iš sumanių skaitiklių (su įmontuotais F8L10D LoRa moduliais), GPRS tinklo sąsajos ir serverio valdymo platformos valdymui. Skaitiklių duomenys yra nuolat pateikiami į bevielį modulį F8L10D ir duomenys yra siunčiami į F8114L GPRS tinklo sąsają per LoRa bevielį tinklą. F8114L modulis konvertuoja LoRa duomenis į TCP/IP duomenis ir siunčia juos į nutolusį „debesų“ serverį per 2G GPRS visuomeninį tinklą.
Nutolęs skaitiklis nuskaito duomenis LORA pagrindu, turi privalumų dėl lengvo įmontavimo, didelio tinklo galingumo, mažai sunaudojamos elektros energijos ir kita. Four-Faith LoRa bevielis modulis turi aukštą ryšio priėmimo jautrumą, kuris yra iki -148dBm, gerą gebėjimą praeiti per sienas, matavimo ryšio atstumas yra didesnis negu 8km, puikiai sprendžia problemas esant mažam duomenų kiekiui sudėtingose aplinkose.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dirvožemio temperatūros ir drėgmės monitoringas

Sekant ir kontroliuojant aplinkos temperatūrą, drėgmę, pH, šviesos intensyvumą, dirvožemio maistines medžiagas, CO2 koncentraciją ir kitus fizikinius parametrus, internetas žemės ūkyje sudaro geriausias salygas pasėlių augimui, derliaus padidinimui, kokybės pagerinimui, augimo ciklo reguliavimui ir ekonominio efektyvumo pagerinimui.
Mažai elektros energijos naudojantis kontroleris yra atsakingas už dirvožemio drėgmės ir temperatūros pH dydžio, apšvietimo, CO2 koncentracijos duomenų surinkimą. Po šių duomenų surinkimo iš miego režimo yra pažadinamas Four-Faith LoRa modulis ir aplinkos duomenys yra siunčiami į LoRa tinklo sąsają. LoRa tinklo sąsaja siunčia duomenis į vietinį ar nutolusį serverį ūkio žemės aplinkos duomenų tvarkymui.
Kaip visi žinome, lauke taikomuose sprendimuose paprastai yra naudojamos baterijos (jeigu gali, naudotojas taip pat naudoja saulės baterijas akumuliatorių krovimui). Four-Faith ypač mažo energijos naudojimo LoRa modulis derina daugiapakopius reguliuojamos perdavimo galios, daugiapakopius miego režimo, eteriu pažadinamus ir kitas naudojamos energijos optimizavimo technologijas. Šios savybės leidžia jam dirbti ypač mažo energijos suvartojimo būsenoje, kol duomenys yra perduodami dideliais atstumais. Tai yra akivaizdus pranašumas prieš baterijų alternatyvas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nutolusių skaitiklių nuskaitymas

Tradicinis rankinis skaitiklių duomenų nurašymo kelias, didelis darbo krūvis, daug klaidų ir pasiskirsto skirtingose sumontavimo vietose, reikia sugaišti daug laiko ir darbo sanaudų. Parodymai negali būti nurašomi (gaunami) realiu laiku ir tikslūs. Naudojant naujas tehnologijas, skaitiklio nuskaitymas nuotoliniu būdu tampa sumanaus tinklo sistemos dalimi.
Skaitiklių nuskaitymo sistema su bevieliu koncentratoriumi ir bevieliu skaitikliu (naudojant LoRa modulį) ir koncentratoriaus pasiekimas per internetą per 3G/4G bevielį tinklą leidžia elektros skaitiklio duomenis perduoti į duomenų centrą. Be to, skaitiklių nurašymo personalas gali nuskaityti skaitiklio duomenis naudojant rankinį terminalą. Tai patogu priežiūrai ir valdymui.
Lyginant su tradiciniu elektros skaitikliu,  pasirinkus LoRa  sumanius skaitiklius galima tiksliai ir greitai nuskaityti duomenis realiu laiku taip  pagerinant darbo efektyvumą ir užtikrinant  paslaugų kokybę.  Didžiausios paklausos periodu,  regioninės galios elektros galingumo informacijos  sistema yra naudojama išsamiam monitoringui, balanso planavimui, gamybos įmonių efektyvumui užtikrinti ir gyventojų poreikų patenkinimui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KITA PRAMONĖ

Pramoninių spausdintuvų monitoringo sistema

Pramoniniai spausdintuvai yra taikomi elektronikos, statybos medžiagų, tekstilės spausdinimo ir dažymo, keramikos, maisto pramonės, reklamos priemonių gamybos linijų, kosmetikos ir kitose srityse.
Four-Faith F2013 pramoninis GPRS IP modemas gali užtikrinti bevielį duomenų siuntimą pramoniniams spausintuvams, užtikrinti įrangos nuotolinį monitoringą, parametrų keitimą, generuoti statistiką, skaičiuoti operacijos ciklo kainą, atlikti įrangos diagnostikos centro funkcijas.

 

PLC bevielio tinklo užtikrinimas ir valdymas

Kuriant intelektualias ir patikimas pramonines valdymo sistemas, reikia sukurti optimalų pramoninį tinklą, padedantį užtikrinti didelio patikimumo, efektyvumo ir lankstumo platformą kasdienėms operacijoms. Four-Faith siūlo tinklo įrangos pasirinkimą optimizuoti PLC tinklo sukūrimui ir valdymui. Tai yra pramoniniai Ethernet 3G/4G Gateway, sukurti specialiai EtherNet/IP, PROFINET ir Modbus TCP palaikymui.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotolinė katilinės kontrolė

Four-Faith sukūrė pramoninę nuotolinę katilinės monitoringo sistemą, kuri leidžia klientui realiu laiku matyti katilinės parametrus, tuo būdu užtikrinant gerą katilinės veikimą, pasiekiant mažiausią energijos sunaudojimą, minimalią emisiją, saugumą.
Trumpai tariant kai yra problemų katilinėje, sistema realiu laiku analizuoja surinktus duomenis. Prižiūrintis personalas mato duomenis per nutolusio terminalo kompiuterį. Kada atsiranda problemos su katiline, terminalas išduoda aliarmą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CNC daugiafunkcinių staklių nuotolinis monitoringas

CNC daugiafunkcinės staklės yra pagrindinė įvairių gaminių gamybos įranga. Jeigu jos sugenda ir nėra prižiūrimos, tai pridaro didelių nuostolių kadangi ilgą laika staklės nedirba. Nesvarbu koks būtų didelis jų patikimumas, tai yra neišvengiama, kad jos sugestų. Naudotojai gali jas labiau prižiūrėti ir atlikti diagnostiką iš anksto, jeigu gauna išankstinį įspėjimą apie galimų gedimų simptomus ir ką reikia daryti tokiu atveju. CNC daugiafunkcijinės staklės yra mechatroninis produktas, kurį sudaro mechaninė apdirbimo dalis, kompiuteris, hidraulinis slėgis, davikliai, informacijos apdorojimo ir optinės mechatronikos sistemos. Kad atlikti diagnostiką, būtina pagalba iš išorės. Naudojant F2X14 mažų energijos sąnaudų IP modemą, galima sukurti diagnostikos centrą tarp LAN ir INTERNET, pasitelkiant į pagalbą specialistus, kurie galės atlikti nutolusių CNC daugiafunkcinių staklių monitoringą, analizę ir diagnostiką. Tai gali pagerinti išlaikyti efektyvumą.

 

Didelės medicininės įrangos nuotolinis monitoringas

Monitoringo sistema yra paremta 3G/4G tinklu. Ji naudoja F3X34 pramoninės klasės maršrutizatorių, kuris užtikrina ryšį tarp serviso centro ir vietinės medicinos įrangos. Dirbančios medicinos įrangos būsena gali būti siunčiama į serviso centrą per maršrutizatorių ir aptarnaujantis personalas gali analizuoti ir užtikrinti stabilų visos medicininės įrangos darbą.

 

Vaizdo stebėjimo sistemos

Vaizdo signalą kompresuojant skaitmeniniu būdu ir perduodant per internetą, galima realizuoti nuotolinę vaizdo stebėjimo sistemą. Tokia sistema gali užtikrinti stebimo objekto saugumą ir priežiūrą. Prižiūrinčiam personalui nereikia važiuoti į vietą apžiūrėti objekto, visa tai jie gali stebėti vietoje esančio kompiuterio ekrane arba išmaniajame telefone.
Sistemą sudaro vaizdo kamera, monitoringo terminalas ir nutolęs monitoringo centras. Vaizda kamera yra prijungiama prie Four-Faith  bevielio 3G/4G pramoninio maršrutizatoriaus, kuris siunčia vaizdo duomenis į nutolusį monitoringo centrinį serverį per bevielį tinklą VPN kanalu. Aptarnaujantis personalas gali stebėti kiekvieno nutolusio taško vaizdą, jį įrašyti ir vėliau peržiūrėti. Vaizdo perdavimui naudojamas F3X25 bevielis pramoninis 3G/4G maršrutizatorius.

 

Bokštinio krano monitoringo sistema

Naudojant tinklo technologijas, galima stebėti didelių pramoninių įrenginių darbą. Duomenys iš bokštinio krano strėlės svorio, fazės, aukščio ir padėties daviklio yra perduodami į valdymo centrą jų apdorojimui ir analizei. Aptarnaujantis personalas gali stebėti bokštinio krano darbą tiesiog nutolusio kompiuterio ekrane. Tai ypač patogu kai vienu metu dirba keli kranai skirtingose vietose. Šiam sprendimui yra naudojamas Four-Faith F7X14 GPS IP modemas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gatvės apšvietimo monitoringas ir kontrolė

Naudojant tinklo technologijas, galima valdyti gatvių apšvietimą ir stebėti sistemos darbą. Tokiu atveju galima realiu laiku stebėti nutolusią gatvių apšvietimo sistemą, įjungti/išjungti apšvietimą, gauti atgalinę informaciją, taupyti elektros energiją, gauti avarinius pranešimus apie gedimus ir t.t.
Gatvių apšvietimo valdymo terminalas susideda iš pramoninio kompiuterio, elektros energijos matuoklio SCM, daugiakanalio valdymo bloko, monitoringo bloko, galios perdavimo modulio (EPCW) ir įėjimų/išėjimų sąsajos modulio. Gatvių apšvietimo valdymo terminalas gali valdyti kiekvieną lempą (įjungti/išjungti), matuoti elektros energijos apkrovimą, aptikti perdegusias lempas, perduoti avarinius pranešimus apie nuotekį.
Prie gatvių apšvietimo valdymo terminalo esančio PLC yra jungiamas F2103 GPRS IP modemas per RS232/485 sąsają, kuris jungiasi prie nutolusio duomenų serverio per GPRS tinklą. F2103 gali keistis duomenimis su duomenų serveriu. Four-Faith GPRS IP modemas turi TCP/IP steką, palaiko atvirus duomenis ir RS232/485,  t.t.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oro kondicionavimo sistemų monitoringas

Centralizuotos oro kondicionavimo sistemos valdymo funkcijos yra paprastos, bet ne visada yra paprasta tokią sistemą prijungti prie interneto. Four-Faith siūlo sprendimą kaip centralizuotą oro kondicionavimo sistemą, kurią valdo PLC, prijungti prie interneto jos monitoringui. Tam sistemos PLC yra jungiamas prie F2X14 mažų energijos sanaudų IP modemo. Esant nenormaliam darbui arba gedimui, PLC išsiunčia avarinę informaciją ir įspėja nutolusį atsakingą personalą. Analizuojant gautus duomenis, sistemos gamintojai gali žinoti apie visus nutolusių oro kondicionierių darbo parametrus. Pagal gautus duomenis jie gali greitai reaguoti ir pateikti profesionalius pasiūlymus.

Liftų nuotolinis monitoringas

Ne tik liftų naudotojai, bet ir liftus aptarnaujančios įmonės, liftų gamintojai, liftų valdymo sistemų gamintojai ir liftų techninė priežiūra rūpinasi liftų saugumu, patikimumu ir tiksliu valdymu. Prie liftų sistemos gamima jungti F2X03 pramoninės klasės IP modemą, kuris leis nutolusiam personalui valdyti lifto sistemą, turėti monitoringą realiu laiku, gauti avarinius pranešimus, gauti sistemos įrašus ir t.t.

 

Форма запроса