Savitarnos terminalai

Savitarnos terminalas yra komunikacijos įrenginys, bankinių ir kitų operacijų kambarys. Pagal statistiką automatinio kasininko mašina (Automatic Teller Machine, sutr. ATM) ir kita savitarnos terminalų įranga klientams papildomai leidžia sutaupyti beveik 3 kartus daugiau aptarnavimo lėšų. Dėl to naudojant savitarnos terminalus galima ženkliai sumažinti pagrindinių paslaugų įkainius. Tokiu būdu bankomatai tampa naujas kelias bankams išplėsti paslaugas, panaudojant naujausias informacines technologijas.

Four-Faith atliko pramoninio savitarnos terminalo slapto herojaus vaidmenį, numatydama ATM terminalo bevielius sprendimus vietiniams ir užsienio bankams.

Esant poreikiui atlikti prisijungimą prie ATM terminalo, galima naudoti F3827 maršrutizatorių. Jis yra nedidelių matmenų, naudoja mažai elektros energijos, paprastas konfigūravimas ir paleidimas. Palaiko L2TP, PPTP, GRE, IPSEC VPN ryšius ir ir kitus APN palaikomus ryšio prisijungimus.

ATM terminalas jungiamas prie maršrutizatoriaus per Ethernet sąsają, sistema gali naudoti žalius bankininkystės centrus, ADSL ir kita prisijungimui prie tinklo.

Mažas pramoninis maršrutizatorius F3827 Unicom 4G prie tinklo jungiasi per internetą ir gali sukurti VPN ryšį su centrine banko sistema, per kurią ATM terminalas ir banko centrinė sistema sudaro vidinį tinklą. ATM terminalas su centrine banko sistema komunikuoja tiesiogiai. Verslo duomenų ATM terminalas generuoja tiesiogiai per maršrutizatorių užmegsti ryšio kanalą su banko centriniu serveriu.

Šiai sistemai Four-Faith yra pagaminusi šiuos įrenginius:

F3826 LTE-FDD WIFI 802.11b/g/n Port maršrutizatorius

F3A27 LTE Cellulat maršrutizatorius

F3827 LTE&WCDMA Cellular maršrutizatorius