Sumanus laistymas

Ši sumanaus laistymo (drėkinimo) Sistema gali automatiškai laistyti priklausomai nuo vietovės, sezono, dirvožemio drėgmės ir augalų augimo ciklo. Laistymo vandens sunaudojimas pagerinimas nuo 40% iki 85% ir tuo pačiu taupomos darbo sanaudos palyginti su tradiciniu laistymo metodu. Sistemą sudaro moderni laistymo technologija, moderni žemės ūkio technologija, kompiuterinė „debesų“ platforma ir didelis duomenų kiekis vandens taupymo modelio nustatymui priklausomai nuo skirtingų laistymo laukų tipų. Tai gali būti naudojama tiek vidutinio, tiek didelio dydžio lauko laistymui tokių kaip golfo laukai, sodai ir kraštovaizdžiai.

LoRa turi pranašumą dėl didelio ryšio galingumo, lankstaus tinklo, stipraus mastelio, didelio ryšio atstumo (iki 8km), mažo elektros energijos vartojimo ir mažos kainos. Ji turi neprilygstamą pranašumą pritaikymui žemės ūkyje.

Surinkti duomenys yra siunčiami į intelektualią „debesų“ platformą bet bevielį ryšį, kuris yra sudarytas iš Four-Faith bevielio LORA modulio ir LORA intelektualios tinklų sąsajos. Realizuojant duomenų analizavimą, galima apmokinti valdyti nutolusius solenoidinius vožtuvus ir siurblius, padaryti laistymo sistemą pilnai automatizuotą.

Šiai sistemai Four-Faith yra pagaminusi šiuos įrenginius:

F8L10D-N LoRa modulis

F5936 M2M pramoninis maršrutizatorius

F2X16 3G/4G duomenų terminalo blokas

F7836 GPS+LTE/WCDMA WIFI maršrutizatorius