+370 614 16 991 info@skodas.lt

Drėgnumo daviklis Hydro Probe Orbiter

Hydro-Probe Orbiter yra skaitmeninis mikrobanginis jutiklis, sukurtas specialiai matuoti drėgnumą ir temperatūrą greitai tekančiose abrazyvinėse medžiagose. Pasirenkant montavimo būdą nejudančiai talpai, besisukančiai talpai ar planetarinei maišyklei, jutiklio galva lengvai įkišama į judantį matuojamos medžiagos srautą ir tokiu būdu yra užtikrinamas tikslus drėgnumo matavimas realiu laiku.

Specialiai betono pramonei sukurtas Hydro-Probe Orbiter gali būti taip pat montuojamas kaip stacionarus jutiklis po arba virš juostinio konvejerio ir lengvai adaptuojamas naudoti kitose pramonės šakose, tokiose kaip smėlio, užpildų, grūdų, gyvūnų maisto ir žuvų miltų.

Hydro-Probe Orbiter susideda iš 2 dalių – iš jutiklio galvos, kurią sudaro elektronika bei jungtys ir jutiklio rankos su kieta keramika. Abi dalys gali būti lengvai keičiamos, tokiu atveju nereikia keisti viso daviklio. Hydro-Probe Orbiter tarnavimo laiko prailginimui jutiklio ranka visada turi būti sumontuota su šios rankos apsauga ir apsaugos žiedais.

 

Gamintojas: Hydronix Ltd. (Didžioji Britanija)

Failai parsiuntimui:

Susisiekite!