+370 614 16 991 info@skodas.lt

Drėgnumo daviklis Hydro Probe

Drėgnumo jutiklis montavimui į bunkerius, latakus ir ant konvejerio juostų.

Hydro-Probe buvo pirmasis drėgnumo jutiklis, naudojantis mikrobanginę drėgnumo matavimo technologiją. Jame yra integruotas signalų apdorojimo procesorius, kurio išėjime gaunama aprodota informacija skaitmeniniu ir analoginiu pavidalu. Šiuos sensoriaus išėjimus nesunkiai galima prijungti prie įvairios valdymo įrangos. Tipiniai pritaikymo sprendimai yra smėlio, cemento, betono, asfalto ir užpildų drėgnumo matavimas. Organinėms medžiagomos yra rekomenduojamas Hydro-Probe XT.

Jutiklis yra sukurtas naudoti tose proceso vietose, kuriose naudojami bunkeriai (silosai), latakai ir juostiniai konvejeriai. Tose vietose jutiklis yra montuojamas matuojamų medžiagų sraute. Matavimai yra atliekami 25 kartus per sekundę kai matuojama medžiaga praeina virš arba aplink jutiklio paviršių įvertinant, kad jutiklis gali greitai nustatyti matavimo lygių pasikeitimus. Tokiu atveju proceso metu gali būti atliekamas medžiagos drėgmės kiekio koregavimas realiu laiku. Tai užtikrina, kad gamintojas gali nuolatos gaminti vienodos konsistencijos ir kokybės produktą tuo sutaupydamas lėšų sugadintoms medžiagoms.

Jutiklis gali būti sumontuotas įvairiose vietose kur yra medžagos srautas. Prie daviklio galima užsakyti montavimo flanšą, kabelį ir kitus reikamus aksesuarus.

 

Gamintojas: Hydronix Ltd. (Didžioji Britanija)

Failai parsiuntimui:

Susisiekite!