Бетононасосы

Intelektualūs pastatai

Intelektualių pastatų tikslas - naudojant modernias technologijas sukurti saugią, komfortišką, funkcionalią ir energetiškai taupią gyvenimo ir darbo aplinką. Kadangi tai yra įvairių aspektų mišinys, yra būtinybė panaudoti šiuolaikines technologijas ir integruotą sistemą.

Cybrotech gaminama Integra BM apima visus žemiau išvardintus tikslus ir funkcijas:

 • apšvietimo valdymas
 • atspalvių valdymas
 • vaizdo domafonas
 • žaliuzių ir ruletų valdymas
 • vaizdo ir garso aparatūros valdymas
 • automatinis idealios temperatūros ir drėgmės reguliavimas naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius
 • ventiliacijos valdymas naudojant rekuperaciją
 • įėjimo kontrolė
 • prisijungimas prie kitų pastate esančių įrenginių

Naudotojams yra svarbiausia, kad visos funkcijos dirbtų automatiškai. Intelektuali sistema mokinasi naudotojų gyvenimo ir darbo įpročių ir pritaiko juos įvertinant saugumą ir energijos taupymą. Tiktai intelektuali sistema gali pilnai sukontroliuoti visus parametrus ir idealiai valdyti pastatą. Jeigu naudotojas nori įsikišti į sistemos valdymą, svarbiausias geros sistemos dalykas yra paprastumas ir naudotojui draugiškas sistemos valdymas. Integra BM sistema suteikia plačias galimybes ją valdyti jungikliais, klasikiniais PC, jautriais prisilietimui (touch screen) ekranais, išmaniais telefonais, planšetėmis ir TV valdymo pultais.

 

Protingo namo sistema HIQ

HIQ yra įrenginių ir programinės įrangos sistema protingam namui. Pagrindinės protingo namo valdymo funkcijos yra apšvietimo, atspalvių, šildymo ir vėsinimo valdymas; bet į tai gali būti įtraukta ir daugiau sudėtingesnių funkcijų, tokių kaip energijos valdymas.
Ji susideda iš autonominių modulių, kurie kartu sudaro kompleksinę ir unikalią sistemą. Moduliai tarpusavyje yra sujungti maitinimo įtampos ir ryšio magistralės kabeliu. Moduliai gali būti įvairūs priklausomai nuo naudojimo paskirties.
Iš esmės tai yra labai paprasta, plėtimo galimybės yra faktiškai beribės. Sistema yra konfigūruojama, programuojama, ir du ar daugiau sistemų galima sujungti kartu.
HIQ gali būti naudojamas tiek naujiems, tiek plečiamiems projektams. Pagrindiniam funkcionalumui yra reikalingas tik elektros specialistas.
Projektui nereikalingas ekspertas (bendras projektas gali būti naudojamas daugumai instaliavimo), programavimas (pagrindinės funkcijos yra prieinamos iš dėžučių), arba konfigūravimas (sistemą konfigūruoja naudotojas).
Naudotojas gali rinktis modulius be pagalbos, čia nėra sudėtingo suderinamumo arba priklausomybės taisyklių. Naudokite ką norite dabar, patobulinsite ką norite vėliau.

 

Viešbučių valdymo sistema IQ  @ Hotel

IQ  @ Hotel yra paruošti sprendimai automatizuotam viešbučio kambariui. Sistemą sudaro visi tipiniai poreikiai viešbučio kambariui – įėjimo kontrolė, priežiūra, apšvietimo kontrolė, temperatūros reguliavimas (ribiniai nustatymai ir režimai gali būti keičiami iš registratūros), SOS ir svečių atvykimas. Sistema palaiko „energijos taupymo“ funkciją – dirba sumažintu režimu arba išjungiama kai svečio nėra kambaryje. IQ  @ Hotel taip pat palaiko lango atidarymo režimą kambario temperatūros reguliavimui.

Svečias nusistato norimus kambario parametrus per paprastą vietinį pultelį (priekinė panelė gali būti užsakoma individualiai su viešbučio logotipu) arba mažu lietimui jautriu ekranu.

IQ  @ Hotel yra paprastai plečiama ir gali būti jungiama prie kitų sistemų viešbučiuose, tokių kaip CMS, HIS.
Funkcionalumo lygis, kurį turi IQ  @ Hotel, patenkins išrankiausius viešbučio svečius, o taip pat ir savininką.
 
 
Biurų valdymo sistema IQ  @ Office
 
IQ  @ Office yra skirti (iš anksto suprogramuoti) sprendimai biurų automatikai ir apima visų pagrindinių sistemų valdymą, kurios gali būti biure (apšvietimas, atspalviai, temperatūra ir įėjimo kontrolė). Visoms posestimėms yra numatomi režimai.
 

Biuras gali būti valdomas pietoje iš operatoriaus panelės, personalinio kompiuterio, išmanaus telefono arba per CMS.

IQ  @ Office yra paprastai plečiama ir gali būti jungiama prie kitų sistemų biuruose.
 
 
Automatinė žmonių skaičiavimo sistema Pass IQ
 
Pass IQ 3G yra rinkoje pirmaujanti sistema, skirta automatiniam žmonių skaičiavimui. Sistema naudojama klientų/lankytojų kiekiui fiksuoti. Naudojant standartinę pramoninę techninę įrangą ir tam skirtą programinę įrangą, buvo sukurtas Pass IQ. Ši sistema turi aukštą tikslumo ir suderinamumo lygį. Pass IQ išskirtinio daviklio ir duomenų apdorojimo komponento kombinacija garantuoja klientams paprastą perėjimą į aukštą pramoninį žmonių skaičiavimo tikslumą ir patikimumą.
 

Pass IQ platforma palaiko web pagrindu sugeneruotas ataskaitas, tokias kaip automatinis elektroninių laiškų siuntimas apie apie lankytojų srautus, vizualizacija ir grafinė srautų analizė realiame laike. Vartotojai gali peržiūrėti šiuos duomenis bet kur ir bet kada per internetą.

Pagrininės funkcijos:

 • palaiko keletą jutiklių technologijų
 • vietinis duomenų kaupimas / duomenys saugojami
 • duomenys suspaudžiami ir šifruojami
 • automatinės ataskaitos el.paštu
 • avariniai pranešimai SMS / el.paštu
 • nuotolinis prisijungimas prie duomenų
 • standartinis prisijungimas per web serverį
 • grafinis visų įėjimų ir zonų atvaizdavimas
 • vizualizacija realiu laiku
 • savidiagnostika

Pass IQ sistemos  pagrindinė programinė įranga skaito duomenis iš žmonių skaičiavimo daviklių ir rašo tuos duomenis į SQL duomenų bazę. Iš šios duomenų bazės gali būti generuojamos įvairios ataskaitos ir vizualizacijos, parodytos žemiau.
Pass IQ naudoja sumanius save apmokančius algoritmus, kurie daro korekcijas ir kompensuoja sistemos paklaidas. Algoritmai yra paleidžiami kiekvienos dienos gale patikrinti ir patvirtinti faktinius dienos skaičiavimų duomenis. Tikslumas ir patikimumas yra kertiniai šios sistemos dalykai, todėl Pass IQ yra šios srities pramonės lyderė.

 

Форма запроса