+370 614 16 991 info@skodas.lt

Konusinis smulkintuvas

Konusinis smulkintuvas (cone crusher) turi kūgio formos darbinį korpusą, kuris atlieka sukamąjį-svyruojantį judėjimą stacionarios talpos viduje. Taip jis susmulkina medžiagas, tiekiamas į viršutinę užkrovimui skirtą žiedinę angą. Kūgiui prisispaudus prie vieno stacionarios talpos krašto, jis susmulkina medžiagas, o jam pasisukus į kitą pusę, susmulkinta medžiaga krenta į išleidimo angą apačioje. Ir taip kūgis sukasi ratu ir trupina medžiagas nepertraukiamai, o susmulkinta medžiaga gravitacijos būdu pašalinama į apatinę išleidimo angą. Kad kūgio trupintuvai mažiau dėvėtųsi, jie yra apsaugoti plieniniais šarvais.

Smulkinimo procesas konusiniuose trupintuvuose skirtingai nei, pvz. žandikauliniuose trupintuvuose, vyksta nuolat. Trupintuve nėra tuščios eigos. Prie vienodų salygų konusiai smulkintuvai pagamina mažiau sutrupintos medžiagos dydžio parametrų neatitinkančios produkcijos nei žandikauliniai smulkintuvai.

Konusiniai smulkintuvai yra nepertraukiamo trupinimo įrenginiai, galintys veikti esant medžiagų užsikimšimui, tiesioginio ir nuolatinio uolienų masės tiekimo sąlygomis (tiekiant konvejeriais, savivarčiais automobiliais ar birių medžiagų vagonais).

Šie smulkintuvai ypač tinka darbui su labai kietomis ir abrazyvinėmis medžiagomis. Tai tvirti ir patikimi įrengimai, kuriuos galima pritaikyti prie visų smulkinimo etapų parenkant reikiamą konfigūraciją.

 

Gamintojas: Miningland (Ispanija)

Susisiekite!