+370 614 16 991 info@skodas.lt

Žandikaulinis smulkintuvas

Uolienų ir akmens gabalų smulkinimas žandikaulio tipo smulkintuve (Jaw crusher) yra atliekamas tarp dviejų dantytų metalinių plokščių – skruostų. Vienas iš jų yra pritvirtintas prie trupintuvo rėmo ir nejuda, kitas atlieka gana svyruojančius judesius. Uolienų smulkinimas žandikauliniame smulkintuve vyksta cikliškai – vieno iš skruostų judėjimo metu. Atitraukiant vieną skruostą nuo kito, tarpas tarp jų užpildomas akmeniu (mase). Susmulkinta uolienos dalis išpilama į išleidimo angą, esančią apatinėje dalyje tarp skruostų.

Uolienų (uolienų masės) pakrovimas atliekamas per viršutinį tarpą tarp skruostų. Šis žandikaulio smalkintuvo tarpas yra vadinamas padavimo anga. Jis nustato uolienų gabalėlių, kuriuos galima susmulkinti tam tikru žandikaulio smulkintuvu, dydį ir matuojamas milimetrais (pavyzdžiui, 1400×1100).

Žandikaulio smulkintuvai yra geriausias pasirinkimas pirminiam didelių akmens luitų smulkinimui, ypač kai akmenys yra labai kieti arba labai abrazyviniai. Miningland žandikaulio tipo smulkintuvai pasižymi tvirtumu, patikimumu ir paprasta priežiūra. Šie žandikaulio smulkintuvai gali dirbti su labai kietomis ir abrazyvinėmis medžiagomis, tokiomis kaip bazaltai, skalūnai, granitas, didelio atsparumo kvarcitai ir kt.

 

Gamintojas: Miningland (Ispanija)

 

Failai parsiuntimui:

Susisiekite!