+370 614 16 991 info@skodas.lt

Horizontalus cemento silosas

Horizontalus cemento silosas paprastai naudojamas riboto aukštingumo ir vėjuotose vietovėje, taip pat kai reikia dažnai keisti betono gamybos vietą. Jam nereikia pamatų, specialaus pagrindo paruošimo, jis greitai perkeliamas iš vienos vietos į kitą.

Standartiškai toks silosas yra sumontuotas ant konteinerio rėmo su kilpoms kėlimui arba ant vilkiko priekabos. Silosas būna su visa įranga – cemento šneku, išoriniais motovibratoriais, oro pagalvėmis, cemento šnekais, dulkių išsivalymo filtru ir valdymo moduliu.

Horizontalus cemento silosas paprastai naudojamas su mobiliu betono mazgu. Tokiu atveju iš vienos statybvietės į kitą betono mazgas yra transportuojamas ant vieno vilkiko priekabos, o silosas ant kito vilkiko priekabos. Šiuo atveju betono mazgas su cemento silosu gali būti pastatytas ir parengtas betono gamybai kitam objekte per kelias valandas.

Standartiniai mūsų siūlomi horizontalūs silosai yra 23m³ ir 38m³, tačiau galime pasiūlyti ir kitokių talpumų silosų montavimui ant rėmo ar vilkimo priekabos.

 

Gamintojas: Fibo intercon (Danija)

 

Failai parsiuntimui:

Susisiekite!